کجا سفر برم؟جاذبه

بهترین رستوران های رامسر

معرفی بهترین رستوران های رامسر | شکم گردی با طعم لذیذ غذاهای مازندرانی

از دستپخت آشپزهای ایرانی هر چه بگوییم کم گفته ایم! فرقی ندارد به کدام شهر ایران سفر کرده باشید، امکان ندارد که سراغ غذاهای محلی را بگیرید و ناراضی از سر سفره بلند شوید. این بار قرار است که به سراغ یکی دیگر از جاذبه های دیدنی رامسر یعنی دستپخت آشپزهای شهر برویم. در این مقاله تعدادی از رستوران های معروف شهر رامسر را به شما معرفی کرده ایم. از آنجایی که شهرهای شمالی کشورمان مثل رامسر، همیشه جزو گردشگرپذیرترین شهرهای ایران هستند، شناختن بهترین رستوران های رامسر می تواند برنامه ریزی سفر را راحتتر کند. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

رستوران خاور خانم

از گذشته تا به حال بانوان ایرانی تمام تلاششان را کرده اند تا با دستان هنرمندشان به کمک خانواده بیایند. خاور خانم یکی از بانوان کارآفرین ایرانی است که با استعداد بی نظیرش در آشپزی توانسته نام و نشانی برای خودش به هم بزند. رستوران این زن هنرمند ایرانی آنقدر معروف شده که انگار به نوعی برند در بین بهترین رستوران های رامسر تبدیل شده است.

در رستوران خاور خانم خبری از دکوراسیون آنچنانی و ظروف لوکس نیست. اما تا دلتان بخواهد می توانید طعم و مزه لذیذ غذاهای ایرانی را بچشید. این رستوران که در روستای زیبای سرولات قرار دارد، امروزه میزبان گردشگران بین المللی هم شده است.

انواع و اقسام غذاهای محلی گیلان را می توانید در این رستوران امتحان کنید. پیشنهاد می کنیم غذاهای خوشمزه ای مثل ترش کباب، مرغ شکم پر، میرزا قاسمی و ماهی شکم پر را در رستوران خاور خانم سفارش دهید.

آدرس: چابکسر به رامسر، مسیر فرعی سرولات

رستوران خاور خانم رامسر

رستوران اکبر جوجه رامسر

نام رستوران اکبر جوجه را شاید در همه شهرها شنیده باشید؛ اما این بار قرار است سراغ یکی از شعبه های اصلی آن در رامسر برویم. اگر اهل رستوران گردی باشید حتما یک بار هم که شده طعم مرغ های اکبر جوجه را چشیده اید. چرا که این رستوران در اکثر شهرهای ایران شعبه دارد و همه آن را می شناسند.

رامسر هم یکی از شهرهایی است که میزبان رستوران اکبر جوجه شده است. این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های رامسر، با سرو خوشمزه ترین جوجه ها از مهمانانش پذیرایی می کند. برای صرف یک وعده غذای خوشمزه در رستوران اکیر جوجه، باید خودتان را به بلوار امام خمینی رامسر برسانید.

آدرس: رامسر، میدان امام خمینی، بلوار امام خمینی

رستوران اکبر جوجه رامسر

رستوران دوستان رامسر

رستوران دوستان هم یکی از بهترین رستوران های رامسر است که در محدوده بلوار امام خمینی قرار دارد. این رستوران تمام تلاشش را می کند تا با استفاده از بهترین مواد اولیه، خوشمزه ترین غذاهای محلی گیلانی را برای مشتریانش آماده کند. یکی از مزیت های اصلی رستوران دوستان رامسر، قیمت مناسب غذاهای آن است.

آدرس: رامسر، میدان امام خمینی، بلوار امام خمینی

بیشتر بخوانید: روستای جواهرده رامسر | نگین مازندران

رستوران برادران

رستوران برادران یکی از قدیمی ترین و معروف ترین رستوران هایی است که در رامسر فعالیت دارد. این رستوران که به اندازه 300 نفر ظرفیت دارد، نسبت کیفیت مواد غذایی که برای پخت استفاده می کند حساسیت زیادی دارد. شاید همین مسئله باعث شده که قیمت های موجود در منوی غذایی آن، کمی بیشتر از سایر رستوران های رامسر ذکر شده است.

رستوران برادران به عنوان یکی از پر جنب و جوش ترین رستوران های رامسر منوی غذایی تمام و کمالی دارد. این منو شامل انواع غذاهای ایرانی مثل کباب های مختلف، جوجه، خوراک دریایی و غذاهای محلی گیلانی می شود. برای پیدا کردن این رستوران باید خودتان را به میدان بسیج رامسر برسانید.

آدرس: رامسر، رمک، خیابان شهید مطهری

رستوران برادران رامسر

رستوران مظاهری

رستوران مظاهری شاید از نظر دکوراسیون ساده به نظر برسد، اما لحاظ کیفیت غذاهایش در سطحی بالاتر از عالی قرار دارد! این رستوران هم مثل سایر مواردی که در بالا ذکر کردیم، شهرت زیادی از نظر طعم خوب غذاهایش دارد. اصلا امکان ندارد آشپزهای شمالی آستین هایشان را برای پخت غذا بالا بزنند و غذا خوشمزه از آب در نیاید!

غذاهای خوشمزه ای مثل ماهی و کباب ترش را حتما در رستوران مظاهری رامسر امتحان کنید. اگر در بلوار امام خمینی رامسر به سمت تنکابن حرکت کنید، به رستوران مظاهری خواهید رسید.

آدرس: رامسر، بلوار امام خمینی، جاده ساحلی به سمت تنکابن

رستوران مظاهری رامسر

رستوران ملل رامسر

نوبتی هم که باشد باید سراغ رستوران ملل برویم. این رستوران به یک دلیل بین سایر رقبایش منحصربه فرد شده است. اما این ویژگی چیست؟ اجرای موسیقی زنده. شاید اجرای موسیقی زنده را بیشتر در رستوران های جزیره کیش دیده یا شنیده باشید، اما این بار این رستوران ملل رامسر است که با این ترفند خودش را در بین بهترین رستوران های رامسر حسابی نشان داده است.

البته دلیل اصلی محبوبیت یک رستوران همیشه غذاهای خوشمزه آن است. رستوران ملل هم با سرو بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ایرانی، بین المللی و دریایی آماده پذیرایی از مهمانانش است.

آدرس: رامسر، انتهای بلوار ۲۰ متری، ابتدای بلوار دریا

رستوران ملل رامسر

رستوران ایتالیایی میلانو

خب شاید تا به این قسمت از مقاله در مورد ظاهر رستوران و دکوراسیونش خیلی برای شما تعریف و تمجید نکرده باشیمو اما اگر در مورد رستوران ایتالیایی میلانو این کار را نکنیم حسابی در حق آن اجحاف کرده ایم.

رستوران ایتالیایی میلانو به عنوان یکی از رستوران های ساحلی این شهر، در نزدیکی دریا قرار دارد. اگر دوست دارید طعم اصیل پاستاهای ایتالیایی را در حالیکه منظره ای جذاب از دریای رو به روی شما قرار دارد بچشید، یک راست سراغ رستوران ایتالیایی میلانو بروید.

این رستوران در دو فضای باز و سر بسته آماده پذیرایی از مهمانانش است. رستوران میلانو با دکوراسیون چوبی و حصیری زیبایی که دارد، تا به حال توانسته دل خیلی از گردشگران داخلی و خارجی را به دست بیاورد. گلدان های شمعدونی رنگارنگ و درختچه های کوچک زیبایی هم برای تزئین محوطه این رستوران مورد استفاده قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: غذاهای محلی استان مازندران و طعم فراموش نشدنی آنها

حواستان باشد که برای سر زدن به این رستوران ساعت اشتباهی را انتخاب نکنید. چون بین ساعت 2 بعد از ظهر تا 12 شب این رستوران آماده پذیرایی از مشتریانش است. از طعم بی نظیر پاستا آلفرودی رستوران ایتالیایی میلانو به هیچ وجه نگذرید! برای پیدا کردن رستوران میلانو رامسر باید خودتان را به انتهای بلوار طالقانی و مجتمع تفریحی ساحلی برلیان برسانید.

رستوران ایتالیایی میلانو رامسر

رستوران هتل کوثر رامسر

هتل کوثر یکی از بهترین هتل های شهر رامسر است که به خاطر غذاهای خوشمزه رستورانش، بین همه اهالی این شهر و گردشگرانش شهرتی برای خودش دست و پا کرده است. محوطه این رستوران و طاق های گنبدی مانندش، شما را به یاد خانه های تاریخی ایرانی میاندازد. در رستوران هتل کوثر هم می توانید انواع غذاهای ایرانی خوش طعم را به راحتی پیدا کنید.

آدرس: رامسر، خیابان رجایی، در نزدیکی موزه کاخ رامسر

رستوران هتل کوثر رامسر

رستوران کشتی رامسر

اگر به غذا خوردن در فضاهای خاص علاقه مند هستید، رستوران کشتی رامسر می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. شاید قیمت هایی که در منوی رستوران کشتی می بینید کمی بالا باشد، اما این قیمت ها امتحان کردن غذا خوردن در چنین محیطی میارزد. مثلا می توانید غذا خوردن روی عرشه یک کشتی را در رستوران کشتی رامسر امتحان کنید.

منوی این رستوران شامل غذاهایی مثل استیک گوشت، استیک ماهی و استیک مرغ و همچنین غذاهای دیگری مانند انواع سوشی ها، غذاهای لذیذ شمالی و … به همراه سوپ، سالاد، نوشیدنی و دسر می شود. همه چیز در این رستوران دست به دست هم می دهد تا شما را به یک سفر دریایی ببرد. برای تزئین فضای رستوران کشتی از وسایلی مثل لنگر، مجسمه های ناخدا و آکواریوم استفاده شده است.

آدرس: رامسر، جاده ساحلی، خیابان یاسمن

رستوران کشتی رامسر

رستوران بلوط اربه کله

اربه کله نام یکی از روستاهایی است که در فاصله 8 کیلومتری رامسر قرار دارد. اربه در گویش محلی خرمالو ترجمه می شود. این روستا هم به خاطر درخت های خرمالوی بزرگی که دارد به این نام معروف شده است.

حالا در دل سرسبزی و طبیعت این روستا، یک رستوران دنج و عالی جا خوش کرده است. پیشنهاد می کنیم اگر به رامسر سفر کردید حتما برنامه ریزی هایتان را طوری انجام دهید که یکی از وعده های غذاییتان را در ایوان این رستوران نوش جان کنید.

چشیدن طعم غذاهای محلی خوش عطر و طعم گیلانی، با چاشنی منظره های سرسبزی که روبه روی شما قرار دارد، می تواند یکی از به یاد ماندنی ترین خاطره هایی باشد از سفرتان باقی می ماند. امکان سرو چای و قلیان هم در این رستوران وجود دارد.

آدرس: ۸ کیلومتری رامسر، کیلومتر ۵ جاده اربه کله

رستوران بلوط اربه کله رامسر

کافه رستوران روماک

از دیگر رستوران های معروف رامسر می توانیم کافه رستوان روماک را به شما معرفی کنیم. روماک همان جایی است که حتی می تواند میزبان جشن های شما هم باشد. البته برای این کار باید از قبل با پرسنل این رستوران هماهنگی های لازم را انجام دهید.

این کافه رستوران هم می تواند گزینه خوبی برای یک قرار عاشقانه دو نفره باشد و هم محیط مناسبی برای یک دورهمی خانوادگی. قیمت مناسب غذاهای آن هم در کنار کیفیت خوبش، باعث محبوبیت بیش از اندازه آن شده است.

آدرس: فاز یک کمربندی، جنب بستنی شاد، مجتمع احمد، کافه رستوران روماک

بیشتر بخوانید: معرفی صنایع دستی استان مازندران

فست فود بنیتو

فست فود بنیتو شاید از نظر فضا و ظاهر خیلی خاص و  متفاوت به نظر نرسد. اما به شما قول می دهیم که اگر یک بار هم که شده طعم برگرهای این رستوران را بچشید برای همیشه طرفدار آن خواهید شد.

طعم پیتزا و برگرهایی که فست فود بنیتو برای مشتریانش می پزد را هر جایی نمی توان پیدا کرد. پارکینگ اختصاصی این رستوران هم نگرانی شما را برای پیدا کردن جا پارک برطرف می کند.

آدرس: رامسر پلاژ ساحلی شهرداری روبروی هتل خلج

فست فود بنیتو رامسر

آشکده باران رامسر

برای چند لحظه هم که شده خودتان را در این موقعیت تصور کنید. فضایی سرسبز و جنگلی را در اطرافتان ببینید. هوای سرد و پر از مه را احساس کنید. حالا در این شرایط چه چیزی هوس می کنید؟ یک کاسه آش داغ و خوشمزه یا یک لیوان چای ذغالی. برای تجربه کردن تمام این لحظات کافیست خودتان را به آشکده باران رامسر برسانید.

آشکده باران رامسر

كافه رستوران ایتالیایی گوستو

اگر اهل غذاهای ایتالیایی هستید، كافه رستوران گوستو هم می تواند جای خوبی برای صرف یک وعده غذایی خوشمزه باشد. این رستوران همان طور که از اسمش پیداست در دو بخش کافه و رستوران فعالیت دارد و سبک غذاهای آن هم ایتالیایی است.

اگر از مجتمع تجاری آرامش دیدن کرده اید بد نیست بدانید که این رستوران در دو قدمی آن قرار دارد. یعنی بعد از خرید کردن می توانید برای صرف غذا به سمت این رستوران حرکت کنید. این رستوران در دو محوطه باز و بسته آماده پذیرایی از مشتریانش است. اگر كنار پنجره بنشینید منظره روبروی كافه كوه های رامسر است كه بسیار چشم نواز است.

آدرس: رامسر، بلوار رزاقی

كافه رستوران ایتالیایی گوستو رامسر

رستوران کدبانو رامسر

آخرین مورد از بهترین رستوران های رامسر که به شما معرفی می کنیم، رستوران کدبانو است. این رستوران که در محدوده کمربندی فاز یک رامسر قرار دارد، با غذاهای خوشمزه ای که سر میز غذاخوری می آورد، خیلی از مسافران شهر رامسر را به طرفدار همیشگی خودش تبدیل کرده است. آشپزهای رستوران کدبانو با مهارت ویژه ای که در طبخ غذاهای محلی مازندران دارند، کاری می کنند که انگشت هایتان را همراه با غذا بخورید!

انواع خورشت ها و غذاهای محلی، کباب ها و ماهی ها در منوی این رستوران لیست شده اند. غذاهایی که سفارش می دهید در ظروف سفالی زیبایی سرو می شوند که به خودی خود یک امتیاز برای این رستوران محسوب می شود. شما می توانید یکی از تخت هایی که در محوطه روباز این رستوران قرار داده شده را برای صرف غذا انتخاب کنید یا در محیط داخل رستوران بنشینید. این رستوران از 12 ظهر تا 12 شب آماده پذیرایی از مشتریانش است.

آدرس: رامسر فاز ۱ کمربندی روبروی ترمینال

رستوران کدبانو رامسر

همچنین شما می‌توانید برای اجاره ویلا در شمال یا اجاره ویلا در رامسر به صورت آنلاین و با خیالی راحت، از طریق سایت اتاقک رزور خود را انجام دهید و از سفر خود در شهر دیدنی رشت لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اتاقک

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. من ۴ روز پیش رفتم رستوران “پر پلازا ” داخل مجموعه تله کابین رامسر ، پرسنل اونجا به اشتباه یک کباب سلطانی به مبلغ ۱۱۵ تومان اضافه داخل فاکتور من ثبت کردند و وقتی بهشون گفتم، گفتند شماره کارتتون رو بدید پولتونو براتون برگشت میزنیم.
    ولی الان بعد از ۴ روز با پیگیری و زنگ های متعدد پول رو برگشت نمیزنند و مدام دست به سر میکنند .
    واقعا پرسنل اونجا دزده و اینکار نمونه بارز دزدی در روز روشن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا