خبرهای اتاقکیاتاقکی

سرویس اتاقک شبانه راه‌اندازی شد!

یکی از مشکلاتی که در کسب‌وکارهای اجاره اقامتگاه وجود دارد محدودیت در تحویل اقامتگاه‌ها به مهمانان است اقامتگاه‌ها هم مانند هتل‌ها ساعات مشخص ۲ بعدازظهر برای ورود و ۱۲ ظهر برای خروج را دارند
یعنی ۲ ظهر برای ورود و اگر مهمانی دیرتر یا زودتر از زمان ذکر شده برسند به مشکل برمی‌خورند مگر اینکه با میزبان به توافق برسند.
اتاقک از سوی مهمانان خود بازخوردهای زیادی در این خصوص داشت و این نیاز مهمانان ما را برآن داشت تا به فکر راه چاره‌ای برای این مشکل باشیم.
همانطور که می‌دانید ایام نوروز زمان پیک سفرهاست و ترافیک جاده‌ها نیز در این ایام به بالاترین میزان خود می‌رسد بنابراین احتمال دیر و زود رسیدن مسافران خیلی زیاد است، تیم اتاقک با همفکری تیم‌های مختلف و مذاکره با میزبان توانستیم سرویس جدید اتاقک شبانه را راه‌انداززی کنیم.
بخشی از اقامتگاه‌های اتاقک داری سرویس اتاقک شبانه شدند و تلاش داریم تعداد این اقامتگاه‌ها بیشتر شود با این سرویس دیگر مهمانان لزومی ندارد نگران زمان رسیدن خود باشند و ۲۴ ساعته می‌توانند اقامتگاه خود را تحویل بگیرند.
با سرویس اتاقک شبانه مهمانان دیگر در طول رسیدن به محل اقامتگاه نگرانی از بابت رسیدن ندارند و اتاقک بابت این رفع نگرانی و ایجاد حال خوب خوشحال است.

چرا که همواره شعار ما این بوده:

حال خوب از اتاقک شروع میشه!

5/5 - (5 امتیاز)

اتاقک

معصومه شیخ مرادی

سفر و نوشتن لحظات اوج زندگی من هستند، همان لحظاتی که میهای چیک‌سنت‌میهایی درباره‌اش می‌گوید: اوج و غرقگی حالتی است که در آن فرد چنان غرق کاری می‌شود که هیچ چیز دیگر برایش اهمیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *