سفر لوکس

نکته‌های آموزنده برای طرفدارهای سفر لوکس

سفر لوکس چیست؟

سفر لوکس یکی از انواع سبک سفر است که در دهه گذشته رشد زیادی داشته. همان طور که از اسمش پیداست این نوع از سفر لوکس و تجملاتی است و اجزاء تشکیل‌دهند‌ه‌ای مانند مقصد، وسیله حمل‌ونقل، تفریحات، خوراکی‌ها و خرید‌های گران‌قیمتی دارد. بیشتر مقصد سفرهای لوکس در جهان ساحلی‌ و نزدیک به دریا هستند اما انتخاب شهرهای ساحلی به‌عنوان مقصد سفر لوکس یک قانون مدون نیست، شما می‌توانید سفرهایی پر از آسایش داشته باشید که از دریا دورند و مقصدشان شهرهای دیگر است. ما قصد داریم با نوشتن این مطلب توضیحاتی درباره سفرهای لوکس داخلی به شما بدهیم، امیدواریم که لذت ببرید.

سفر لوکس

عکس از اتاقک

مقصد سفرهای مجلل در ایران کجاست؟

همان طور که در پاراگراف بالا نوشتیم بسیاری از طرفداران سفرهای لوکس ترجیح می‌دهند که مقصد سفرشان در مجاورت دریا باشد. پس اگر شما هم جزو این دسته‌اید می‌توانید کیش و شهرهای ساحلی شمال ایران را انتخاب کنید. اما اگر جزو کسانی هستید که به بافت شهری علاقه بیشتری دارند می‌توانید به شهرهایی مانند اصفهان، شیراز، تهران، تبریز، یزد و مشهد سفر کنید.

کیش مقصد سفرهای لوکس

عکس از گوگل

در سفرهای لوکس کجا اقامت کنیم؟

یکی از مواردی که باعث تجملاتی شدن سفر می‌شود اقامتگاهی است که روزهای سفر را در آن سپری می‌کنید. پس اگر قصد تجربه کردن سفری لوکس را دارید و تصمیم گرفته‌اید که به کدام شهر بروید، می‌توانید در ویلاهای لوکس یا هتل‌های ۵ ستاره اقامت کنید. هتل‌های گران‌قیمت و مجلل زیادی در شهرهای مختلف ایران وجود دارند که بعضی‌هایشان فضایی مدرن و بعضی‌های دیگر فضایی اشرافی دارند. مثلاً در شهرهای تاریخی مانند یزد، اصفهان و شیراز می‌توانید هتل‌هایی را با فضاهای باشکوه آنتیک انتخاب کنید و در شهرهایی مانند تهران، مشهد و کیش می‌توانید به هتل‌های مجهزی با فضاهای مجلل امروزی بروید.

هتل لوکس

عکس از گوگل

با چه وسیله‌ای به سفرهای گران و تجملاتی برویم؟

یکی دیگر از بخش‌های تشکیل‌دهنده سفر وسیله نقلیه‌ای است که با آن سفر می‌کنید. برای داشتن سفری تجملاتی می‌توانید با هواپیما رفت و آمد کنید و اگر دلتان می‌خواهد که سفرتان خیلی به‌یادماندنی باشد می‌‌توانید بلیطی از نوع بیزینس کلاس بگیرید.

این روزها قطارهای لوکسی وارد ایران شده‌اند که ظاهری مجلل و خدماتی متنوع و باکیفیت دارند. اگر تصمیم گرفتید که به سفری لوکس داشته باشید می‌توانید با این قطارها آغازش کنید.

سفر لاکچری

عکس از گوگل

در سفرهای مجلل چه غذایی بخوریم؟

اگر در سفرتان به هتل می‌روید احتمالاً هتل مجللی که انتخاب کرده‌اید همه وعده‌های غذایی را با بهترین کیفیت و تنوع زیاد در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر دوست داشتید غذاهای محلی شهر مقصدتان را امتحان کنید می‌توانید معروف‌ترین رستوران‌های آن شهر را از طریق جستجو کردن در اینترنت و پرس‌وجو پیدا کنید و وعده‌ای که دوست دارید را در آنجا نوش جان کنید. اگر در ویلا اقامت می‌کنید هم به شما رفتن به رستوران‌های باکیفیت و درجه یک را پیشنهاد می‌کنیم که با یک جستجوی اینترنتی ساده یا گفتگو با ساکنان منطقه می‌توانید پیدایشان کنید.

رستوران لاکچری

عکس از گوگل

تهیه شده توسط تیم تولید محتوای اتاقک

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.