کردان

آشنایی با جاذبه های گردشگری کردان

معرفی جاذبه های گردشگری کردان

کردان ییلاقی بهشتی در نزدیکی پایتخت است و به دلیل آب‌و‌هوای مطلوب و پاکیزه‌اش به یکی از پر‌بازدید‌ترین مکان‌های گردشگری اطراف تهران و کرج تبدیل شده است. در سفر به شهر کردان فراموش نکنید که حتماً از شهر ورزشی آن دیدن کنید و تفریحی هیجان‌انگیز را بسازید. فوتبال، والیبال، بسکتبال، سوارکاری و شنا از جمله ورزش‌های این شهر ورزشی‌اند. اگر می‌خواهید با اجاره ویلا در کردان یک روزه ارزان و با قیمت مناسب اقامت کنید در ادامه پیشنهاد‌های ویژه‌ اتاقک را از دست ندهید و جاذبه های گردشگری کردان و جاهای دیدنی کردان را بیشتر بشناسید.

کردان

عکس از گوگل

رودخانه کردان یکی از جاهای دیدنی کردان

سرچشمه رودخانه کردان در ارتفاعات کهار بزرگ قرار دارد و در کنار باغ‌های میوه یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌های طبیعی این شهر را به وجود آورده است. این رودخانه از شمال شرقی کردان به سمت جنوب غربی آن در جریان است. حاشیه کنار رودخانه با منظره‌هایی چشم‌نواز محلی مناسب برای پیک‌نیک و استراحت است. دو رود دروان و برغان از انشعاب‌های اصلی رود بزرگ کردان‌اند.

شما می‌توانید در سفر به کردان از جاذبه های گردشگری طالقان هم که در نزدیکی شماست دیدن کنید و حسابی خوش بگذرانید.

رودخانه کردان

عکس از گوگل

برج مقبره کردان

برج مقبره با حدود ۸۰۰ متر فاصله در نزدیکی شهر کردان قرار گرفته است. این برج در قرن هفتم هجری ساخته شده است و عده‌ای عقیده دارند که آرامگاه شاهزاده حسین در آن قرار دارد. این برج از بناهای آجری و گنبدی است که ساختمانی دایره‌ای با ۳۴ کنگره دارد و روی یک سکو ساخته شده است. برج مقبره کردان در سال ۱۳۸۸ در فهرست آثار ملی ایران ثبت شد.

برج مقبره کردان

عکس از گوگل

پل بانو صحرا

پل بانو صحرا از جاذبه‌های تاریخی شهر کردان است که در دوره صفویه ساخته شده و در دوران قاجاریه مورد مرمت قرار گرفته است. این پل در مسیر رودخانه کردان و در روستایی با همین نام قرار دارد. قسمت‌های زیادی از این پل تخریب شده و فقط بخشی از ستون آن به‌ جا مانده است.

پل بانو صحرا

عکس از گوگل

اجاره ویلا در کردان یک روزه با قیمت مناسب و راهنمای اجاره ویلا با استخر سرپوشیده، سوئیت و باغ برای اقامت

برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم.

برای اجاره ویلا در کردان یک روزه با قیمت مناسب و یا اقامتگاه، سوئیت و اتاق می‌توانید از طریق سایت اتاقک اقدام کنید و با گذراندن چند مرحله ساده اتاقک مناسب را در تاریخ مورد نظرتان، با قیمتی مناسب، رزرو کنید.

اقامت دلچسبی برای شما آرزو می‌کنیم.

اشتراک‌گذاری

من عکاسم و می‌نویسم چون همیشه دلم می‌خواست دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم. توی رویاهام به همه شهرها سفر می‌کردم و با مردم و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شدم و ازشون عکاسی می‌کردم. اما یک روز تصمیم گرفتم هم دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم و هم جور دیگه‌ای به بقیه نشون بدم. برای همین شروع کردم به عکاسی کردن که خیلی‌ چیزهای جالب رو از دریچه دوربینم به همه معرفی کنم و بعد از اون قلم به دست گرفتم و نوشتن رو شروع کردم. این طوری من و همه کسانی‌ که نوشته‌هام رو می‌خونند به همه شهرها سفر می‌کنیم و با دیدنی‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.