ایده سفر برای خانم ها

ایده سفر برای خانم‌ ها | سفر بدون دغدغه برای خانم ها

چند ایده سفر برای خانم‌ ها تا راحت‌تر به مسافرت بروند

ایده سفر برای خانم ها

عکس از گوگل

خانم‌های زیادی هستند که به‌ تنهایی سفر می‌کنند و با به دست آوردن تجربه‌های جدید از سفرشان لذت می‌برند. بسیاری از خانم‌ها هم گروهی یا همراه خانواده و دوستانشان راهی سفر می‌شوند. یکی از دغدغه‌های خانم‌ها جمع کردن وسایل مورد نیازشان در طول سفر است و امنیت در سفر هم یکی دیگر از مسائل مهمی است که برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد.

اگر شما هم از خانم‌هایی هستید که مطالبی که در پاراگراف قبلی گفتیم جزو دغدغه‌هایتان است تا انتهای این مطلب را بخوانید تا با چند ایده سفر برای خانم‌ها آشنا شوید تا سفرهای بعدی شما خیلی ساده‌تر از قبل باشد و سفرهای بیشتری را تجربه کنید.

تجربه سفر برای خانم‌ ها

عکس از گوگل

چند ایده خلاقانه برای سفر

۱- روسری و شال‌هایتان را دور لوله دستمال کاغذی بپیچید.

۲- برای جلوگیری از دزدی پول‌هایتان را داخل ظرف خالی رژ‌ لب بگذارید.

۳- انگشترهایتان را داخل قوطی قرص نگه دارید تا گم نشوند.

۴- کارت‌های ویزیت مورد نیازتان را سوراخ کنید و همه را در یک سنجاق قفلی نگه دارید.

۵- گوشواره‌های کوچکتان را به دکمه وصل کنید تا به‌راحتی گم نشوند.

عکس از گوگل

وسایل بهداشتی و آرایشی

برای اینکه لوازم آرایش مورد نیازتان را همراه خود ببرید و برای جلوگیری از آسیب دیدن آن‌ها بهتر است یک کیف کوچک داشته باشید و لوازمتان را داخلش نگه دارید. وسایل بهداشتی ناخن‌ها، کرم‌های مرطوب کننده و ضد آفتاب از مهم‌ترین وسایل بهداشتی‌اند که باید همراهتان باشد.

عکس از گوگل

لباس‌های مناسب سفر

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌ها در طول سفر لباس است. عده‌ای از آن‌ها علاقه دارند در طول سفر لباس‌های زیادی همراهشان ببرند اما توجه داشته باشید که این موضوع معایب زیادی هم مثل نیاز به تعداد زیادی چمدان و کیف، جا‌به‌جایی سخت و نیاز به فضای زیاد در طول سفر و جمع شدن تعداد زیادی لباس کثیف که ممکن است امکان شستن آن‌ها هم وجود نداشته باشد. بهترین راه این است که لباس‌های سبک و راحت بردارید و به یاد داشته باشید که قرار نیست به مهمانی بروید و باید در طول مسافرت احساس خوب و راحتی داشته باشید.

عکس از گوگل

درباره مقصدتان تحقیق کنید

قبل از اینکه سفرتان را شروع کنید درباره مقصدتان به خوبی تحقیق کنید. اقامتگاهتان را به‌صورت آنلاین رزرو کنید و آدرسش را پیدا کنید. رستوران‌ها، مرکزهای درمانی، ایستگاه وسایل حمل‌و‌نقل و مکان‌های گردشگری را بشناسید. می‌توانید با افرادی که قبلا به آن شهر سفر کرده‌اند صحبت کنید و از تجربه‌های آن‌ها استفاده کنید.  

عکس از گوگل

با مردم آن شهر ارتباط برقرار کنید

یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند ارتباط با مردم آن شهری است که به آن سفر می‌کنید. آن‌ها می‌توانند اطلاعات خوبی درباره ساعت‌های مناسب تردد، مرکزهای خرید، بهترین راه‌های دسترسی محلی و خلوت‌ترین مسیرهای رفت‌و‌آمد را در اختیارتان قرار دهند. به‌علاوه در انتهای سفرتان چند دوست در شهرهای مختلف خواهید داشت که از هم‌صحبتی با آن‌ها همیشه لذت می‌برید.

عکس از گوگل

تهیه شده توسط تیم تولید محتوای اتاقک

من عکاسم و می‌نویسم چون همیشه دلم می‌خواست دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم. توی رویاهام به همه شهرها سفر می‌کردم و با مردم و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شدم و ازشون عکاسی می‌کردم. اما یک روز تصمیم گرفتم هم دنیا رو جور دیگه‌ای ببینم و هم جور دیگه‌ای به بقیه نشون بدم. برای همین شروع کردم به عکاسی کردن که خیلی‌ چیزهای جالب رو از دریچه دوربینم به همه معرفی کنم و بعد از اون قلم به دست گرفتم و نوشتن رو شروع کردم. این طوری من و همه کسانی‌ که نوشته‌هام رو می‌خونند به همه شهرها سفر می‌کنیم و با دیدنی‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شیم.

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.