شهرها

جاهای دیدنی گلوگاه

جاهای دیدنی شهر گلوگاه

شهر گلوگاه در قسمت شرقی استان مازندران قرار دارد. می‌توان از گلوگاه به‌عنوان شهری تاریخی با طبیعتی دست نخورده یاد کرد. گلوگاه دارای دریایی بسیار آرام و از مناسب‌ترین ساحل‌های مازندران برای شنا کردن است. دیدنی های گلوگاه بسیار زیاد می‌باشد و از طرفی گلوگاه به شهر گلاب نیز معروف است. سفر به گلوگاه تجربه‌ای ارزشمند از بازدید بناهای تاریخی در کنار طبیعتی سبز و دلنشین است.

برای آشنایی بیشتر مقاله گلوگاه کجاست؟ را مطالعه کنید.

خانه های روستایی گلوگاه

جاذبه گردشگری ییلاق توسکا چشمه

یکی از جاذبه های گردشگری گلوگاه، توسکا چشمه است. توسکا چشمه جنگلی با درخت‌های توسکا می‌باشد و دلیل نام‌گذاری‌اش وجود همین درخت‌ها است. چشمه‌ای با آب خنک در ییلاقی سبز که به لطف کوهستانی بودن و حضور یخچال‌های طبیعی در گرم‌ترین روزهای سال هم خنک و دلپذیر است.

طبیعت زیبا، چشم‌اندازهای توسکا چشمه و امکانات رفاهی باعث جذب گردشگران بی‌شماری به این جنگل چشم‌نواز شده است. شما می‌توانید برای رزرو ویلا و سوئیت در گلوگاه و نزدیک به توسکا چشمه در صفحه اصلی سایت اتاقک نام این شهر را جستجو کنید و اقامتگاه‌های منطقه را ببینید و با اجاره سوئیت به دیدنی های گلوگاه دسترسی داشته باشید.

جاذبه توریستی تپه‌ باستانی گراودین

تپه‌ باستانی گراودین گلوگاه از لحاظ تاریخی اهمیت زیادی دارد و یکی از مهم‌ترین دیدنی های گلوگاه به شماره می‌روند. گراودین شاهد جنگ بین دو سلسله قاجار و زندیه بوده است. این مکان یکی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی گلوگاه است. در مسیر رسیدن به تپه مناظر طبیعی مانند چشمه‌های آب معدنی، جنگل‌های زیبا و گیاهان بوته‌ای وجود دارند و زیبایی بیشتری به این مکان تاریخی بخشیده‌اند.
( متاسفانه از این منطقه عکس باکیفیتی برای نشر وجود ندارد.)

 تپه‌ باستانی گراودین

جاذبه توریستی و تفریحی روستای مهدیرجه

روستای خوش آب‌و‌هوای مهدیرجه در گلوگاه همچون الماسی در بین جاذبه های گردشگری گلوگاه می‌درخشد. زیبایی وصف ناپذیر مهدیرجه باعث شده است که آن‌جا را به کلاردشت دوم نیز بشناسند. علاوه‌بر تمامی جاذبه‌های طبیعی این روستا دارای سایت پروازی پاراگلایدر نیز هست و وجود این سایت باعث حضور گردشگران بیشتری به این منطقه و رشد و توسعه روستا شده است. تجربه پرواز هیجان‌انگیز بر فراز دشتی سرسبز و چشم‌نواز بسیار دلنشین خواهد بود.

راهنمای اجاره ویلا، سوئیت و اتاق برای اقامت در شهر گلوگاه

برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم.
برای اجاره ویلا در گلوگاه و یا اقامتگاه، سوئیت و اتاق می‌توانید از طریق سایت اتاقک اقدام کنید و با گذراندن چند مرحله ساده اتاقک مناسب را در تاریخ مورد نظرتان، با قیمتی مناسب، رزرو کنید.
اقامت دلچسبی برای شما آرزو می‌کنیم.

4.7/5 - (4 امتیاز)
اتاقک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا