میزبان

?راهنمای میزبان | قسمت چهارم: چگونه اتاقک امنیت اقامتگاه شما را تامین می‌کند

عواملی که باعث می شود امنیت درآمد شما تضمین شود

یکی از مهم‌ترین شرایطی که یک اقامتگاه خوب باید داشته باشد امکانات کافی برای مهمان‌هاست. شما به‌عنوان میزبان باید امکانات لازم برای چند روز اقامت مهمان‌هایتان را آماده کنید. در ادامه این متن می‌خواهیم درباره امکانات ضروری و مورد نیاز یک اقامتگاه توضیح دهیم.

راهنمای میزبان
عکس از اتاقک

صحت اطلاعات امکانات اقامتگاه

خیلی از مهمان‌ها اقامتگاه شما را از طریق سایت و بعد از دیدن عکس‌های آن رزرو می‌کنند. پس بهتر است تمام امکانات داخل سایت برابر با عکس‌ها و موارد دیگری باشند که اعلام کرده‌اید. چون اگر اطلاعات گفته شده صحت نداشته باشند باعث نارضایتی مهمان‌ها و در نتیجه ثبت نظرات منفی می‌شود.

صحت اطلاعات امکانات اقامتگاه
عکس از اتاقک

وسایل یک اقامتگاه خوب سالم است

میز و صندلی شکسته، کولر خراب، فرش‌های پاره و یا هر وسیله خراب دیگری از ویژگی‌ها منفی یک اقامتگاه‌اند. هیچ‌فردی دوست ندارد اقامتگاهی که برای مدت سفرش انتخاب می‌کند وسایل خراب و غیرقابل استفاده‌ای داشته باشد. یکی از بهترین کارها برای جلوگیری از خرابی وسایل سر زدن به‌ آن‌ها و سرویس به‌موقع است. بعد از خروج هر گروه از مهمان‌ها واحدتان را به طور دقیق بررسی کنید تا اگر وسیله‌ای نیاز به تعمیر دارد قبل از ورود گروه جدید تعمیر شود.

وسایل یک اقامتگاه خوب سالم است
عکس از اتاقک

علاوه‌بر وسایل خراب وسایل کهنه هم قابل قبول نیستند و می‌توانند در نظر مهمان‌ها ناخوشایند جلوه کنند. سعی کنید اقامتگاهتان را با وسایل کهنه پر نکنید چون بر اثر گذشت زمان باعث می‌شود مهمان‌های خیلی کمی واحدتان را برای اقامت در سفر انتخاب کنند.

وسایل کهنه نباشند
عکس از اتاقک

یکی دیگر از مسائلی که درباره وسایل یک اقامتگاه اهمیت دارد تعداد آن‌هاست. اگر اقامتگاهتان ظرفیت ۱۰ نفر را دارد وسایل خواب، ظرف‌ها و بقیه امکانات باید به‌اندازه ۱۰ نفر وجود داشته باشد.

تعداد مناسب وسایل
عکس از اتاقک

حواستان به سرما و گرما باشد

یکی از مهم‌ترین موضوع‌ها در یک اقامتگاه داشتن تهویه مطبوع است. باید با توجه به آب‌و‌هوای هر فصل وسایل سرمایشی و گرمایشی را برای مهمان‌های اقامتگاهتان آماده کنید. اگر نیاز به تعمیر دارند قبل از شروع فصل سرما یا گرما آن‌ها را تعمیر و سرویس کنید.

حواستان به سرما و گرما باشد
عکس از اتاقک

سخن آخر

تا به حال درباره موارد مهمی که باعث می‌شود اقامتگاه شما به اقامتگاهی خوب و پر از مهمان تبدیل شود صحبت کرده‌ایم. امیدواریم با استفاده از این مطلب‌های آموزشی بتوانید خدمات بهتر و بیشتری به افرادی که واحد شما را برای اقامت در سفر انتخاب می‌کنند ارائه دهید. با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید متن‌های آموزشی قبلی را بخوانید و از آن‌ها استفاده کنید.

قسمت‌های بعدی راهنمای میزبان را در لینک‌های زیر می‌توانید بخوانید:

راهنمای میزبان | قسمت اول | چگونه میزبان خوبی باشیم؟

راهنمای میزبان | قسمت دوم | به‌آسانی به میزبان مهربان و خوش‌رویی تبدیل شویم.

راهنمای میزبان | قسمت سوم | چند نکته ضروری برای اینکه اقامتگاه ما پذیرای مهمان‌های بیشتری باشد.

تهیه شده توسط تیم تولید محتوای اتاقک

3.7/5 - (6 امتیاز)
اتاقک

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا